Orman Kampı 2020-07-10T14:29:33+00:00

GÖKOVA VE AKYAKA KAMP

Akyaka kamp alanları içinde en nezih yere sahip olan kanatlı bahçem içinde temiz, doğal, kanatlı hayvanlarla iç içe huzurlu bir ortamda çadır kampı yapmak ister misiniz? İşte olanaklarımız;

  • 3 – 4 Kişilik Çadır Alanı

  • Piknik Masaları ve Hamak

  • Müzik ve Akşam Sineması

  • Okaliptüs Ağaçlarının Eşliğinde Ferah Ortam

  • Akyaka ve Gökova’ya Rahat Ulaşım

  • Dilerseniz firmamız sabah kahvaltısı, akşam yemeği, mangal ve içecek servisi de sunmaktadır.

Alan Bizden Çadır Sizden: 100 TL
Alan – Çadır Bizden 120 TL (Şişme Yatak, Nevresim Dahil)
  • Bayramda fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir.

Kalacağınız Gökova – Akyaka Çadır Alanımız

Faaliyet Alanımız

Sabah Kahvaltımız (Ek Ücretlidir)

Akyaka Travel

Kamp Alanımıza Ulaşım

AKYAKA ORMAN KAMPI

Doğanın tüm güzelliklerini içerisinde barındıran Ege Bölgesi’nin son zamanlarda en çok tercih edilen yerlerinden biri olan ve doğallığını kaybetmeyen nadir tatil merkezlerinden olan Akyaka Beldesi, sizlere doğa ile iç içe harika bir kamp tatili imkanı sunuyor.

Akyaka Orman Kampı, doğanın şekil aldığı en güzel yerlerden biri olan Akyaka Beldesi’nde siz değerli müşterilerimizi doğal bir yaşam ve doğa ile iç içe bir tatil için bekliyor.

Kusursuz bir güzelliğe ve doğallığa sahip olan Akyaka, alışılmışın dışında bir tatil geçirmek isteyen değerli müşterilerimize farklı bir deneyim ve sıradışı bir tatil imkanı sunuyor. Yemyeşil çam ağaçlarının ve sık ormanların içerisine kurulu Akyaka kamp alanı tüm ziyaretçilerimizin rahat edeceği ve huzur içinde tatillerini geçirecekleri bir yerde bulunup tekrar tekrar gelmek isteyeceği bir güzelliğe sahiptir.

Denize olan yakınlığı ile de tüm tatilcilerin tercih etmesinde artı bir seçenek olan Akyaka Orman Kampının değerli müşterilerimize ayırdığı size özel alanlarda hem tatilinizi yapıp hem de doğanın insana huzur veren sesini dinleyerek üzerinizdeki şehir stresi ve yorgunluğundan kurtulabilirsiniz.

Tatil planı yapan tüm herkese bütçe açısından da oldukça avantajlı imkanlar sunan Akyaka kamp,firmamızın tatil paketleri arasında yer alan teklifleri ile sizlerin tatil planı için düşünülebilecek imkanlara sahiptir. Masmavi ve berrak denizi kendisine manzara olarak seçen Akyaka Orman Kampında bulunan çadırlar siz değerli müşterilerimizin rahat edebileceği ebatlara sahip olup, tüm ihtiyaçlarınızın karşılanabileceği bir alana kuruludur.

orman kampları

Hiçbir şekilde memnuniyetsizlik yaşamayacağınız bir sisteme sahip olan kamp alanlarımız, tatil anılarını unutulmaz olmasını isteyen tüm tatil severlere doğanın tüm güzelliklerine şahit olma ve doğa şartlarında yaşama tecrübesini edinme imkanı veriyor.

akyaka orman kampı

Akyaka kamp ulaşmak isteyeceğiniz her yere yakın mesafede bir alana kuruludur. Bu sayede tatil planınızda yapmak isteyeceğiniz hiçbir aktiviteden geri kalmayacaksınız. Firmamız tarafından hazırlanan ve sizlerin tercihi için sunulan tatil paketlerimizi inceleyip planlarınıza uygun olanı seçmenizin hemen ardından unutamayacağınız kamp tatiline sahip olabilirsiniz.

Tatil tercihini kamp koşullarına uygun vaziyette yapmak isteyen ve tercihini doğa ile iç içe olmaktan yana kullanan tatil severler, Akyaka Travel tarafından hazırlanan tatil fırsatlarını kesinlikle incelemeliler.

Kamp alanlarının ortak sorunu olan dar alan ve diğer tatilcilerle iç içe çadır kurma sıkıntısına çözüm bulan Akyaka Orman Kampı, geniş alanlara kurulu çadırları ile sizlere huzur içerisinde geçirebileceğiniz bir kamp tatili sunmaktadır.

Tüm bunların yanında tercih etmeniz için daha birçok avantaja ve güzelliğe sahip olan Akyaka kamp alanları doğa içerisinde zihninizi rahatlatabileceğiniz, stresten uzaklaşabileceğiniz ve evinize tüm yorgunluğunuzdan kurtulmuş bir şekilde dönebileceğiniz olanaklara sahiptir. Kahvenizi yudumlarken kamp alanımızın harika manzarasına karşı oturup unutamayacağınız bir kamp tatili geçirebilirsiniz.

akyaka orman kampı

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti adına tüm konularda yardımcı olabilecek görevlilerimiz, sizlere vereceği hizmet ile tatiliniz bitene kadar oluşabilecek herhangi bir olumsuzluğun önüne geçebilmek adına oldukça özverili çalışmaktadırlar.

Daha önceki tanıtımlarımızda da olduğu gibi bu harika tatil fırsatlarından yararlanmak siz değerli müşterilerimizin elinde. Harika tatil fırsatlarından faydalanabilmek için tüm tatil severlerin yapması gereken tek şey firmamızın sizler için hazırlamış olduğu çok avantajlı tatil paketlerini incelemek ve tatil planınıza uygun olan fırsat paketlerinden birini tercih etmektir.

Akyaka için avantajlı tatil paketlerimiz hakkında merak ettiğiniz her konuda sitemiz üzerinden paylaştığımız iletişim bilgileri ile irtibata geçebilir, tatil fırsatlarından birini tercih etmeden önce tüm seçenekler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İyi bir tatil yapmak herkesin hakkıdır…