Hakkımızda 2018-06-10T03:04:43+00:00

HAKKIMIZDA

AAkyaka Travel, siz değerli tatil severlerin her şeyden önce memnuniyetini birinci öncelik sayan, sizlerin rahatını ve güvenliğini tüm konuların önünde tutan, üst düzey hizmet kalitesini ilke olarak kabul eden ve hızla yükselişine devam eden bir turizm firmasıdır.

Firmamız her zaman müşterilerine vadettiği hizmeti verme ve değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanma amacı taşır. Akyaka Travel olarak müşterilerimize belirli bir hizmet satma politikası yerine onlarla birlikte memnun olabilecekleri seçenekler üzerinde uzlaşıp en iyi hizmeti eksiksiz olarak misafirperverlik içerisinde sunmayı amaçlamaktayız.

Birçok tur firmasının aksine müşterilerimizin sıradan bir seyahatten ziyade farklı bir tatil ve farklı deneyimler içerisinde bulunmaları firmamızın temel düşüncelerindendir. Firmamızın bu düşünceye sahip olmasının başlıca nedeni ise müşterilerimize aile ortamı oluşturabilmek ve her sene tekrar görüşebilme dileğiyle veda etme arzusudur.

Müşterilerini aileden biri olarak kabul eden Akyaka Travel, bu düşünce ile bir tur firmasının kesinlikle sahip olması gereken bir özelliği edinme çabasına girerek tüm ziyaretçilerinin memnuniyetini kazanmayı temel amacı olarak kabul eder ve bu amaç doğrultusunda da her geçen gün zirveye çıkan basamakları firmamızı tercih eden siz değerli müşterilerimiz sayesinde tırmanmaktadır.

Akyaka Travel olarak tüm müşterilerimize teşekkür eder hayatlarını kusursuz bir tatil kadar güzel geçirmelerini temenni ederiz.

Akyaka Travel Hakkımızda

VİZYONUMUZ

Akyaka Travel, bir turizm cenneti olan ve tüm dünyanın hayranlıkla baktığı Türkiye’nin her geçen gün gelişmekte olan turizm sektörünü çok daha ileriye taşıyıp uluslararası alanda en popüler tatil merkezi haline getirme amacı taşımaktadır.

Firmamız bu amacıyla ülke ekonomisine de turizm alanında olabildiğince katkıda bulunmak isteyip, aynı zamanda hizmet kalitesiyle de adından uluslararası alanda sıklıkla söz ettirme arzusuna sahiptir. Bizleri bu arzumuzu gerçekleştirmek adına en başta vatandaşlarımızın yalnız bırakmayacağı bilincinde olup, bu arzuya ortak olan tüm müşterilerimize bizi tercih ettikleri için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Akyaka Pansiyon

OTEL | APART
KONAKLAMA

Azmak deniz akyaka

AZMAK | DENİZ
TATİL TURLARI

Kitesurf kiteboard

KITESURF | ORMAN KAMPI
AKTİVİTELER

Tatil Paketleri

Hayallerinizdeki gibi bir yaz için en doğru adres olan Akyaka Travel tüm avantajlı paketleri ile sizlere harika bir tatil imkanı sunuyor. Kendinize vakit ayırmak ve sevdiklerinizle kaliteli vakit geçirmek istiyorsanız, size özel paketlerimizi incelemeden tatilinize karar vermeyin!

Kampanyalar