Akyaka Otelleri 2018-08-19T22:08:30+00:00

AKYAKA OTELLERİ

Hayat burada tatilseverler… Doğanın tüm eşsiz güzelliklerini, Ege’nin içtenliğini, bozulmayan ve şehirleşmeyen ne varsa içerisinde barındıran, yeşil ve mavinin bir arada olduğu tüm sıkıntılarınızı geride bırakıp firmamız aracılığıyla mükemmel bir tatil geçirebileceğiniz ender yerlerden olan Akyaka Beldesi kesinlikle uğramanız gereken bir tatil merkezidir.

Kalacağınız Ev

Siz değerli müşterilerimiz için özenle hazırlanan dolu dolu bir tatil rotası, gezi programları, çeşitli aktiviteler, tekne turları unutamayacağınız bir tatil geçirmenize olanak tanıyacak. Ayrıca oldukça otantik bir görünüme ve kendine has bir mimariye sahip olan Akyaka otelleri , tercih ettiğiniz takdirde sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Akyaka Travel ile ayrıcalıklı tatil fırsatlarından yararlanmak için yapmanız gereken tek şey sadece mükemmel tatilinizde sizleri ağırlayacak olan harika Akyaka otellerinin sizlere sunduğu avantajlı teklifleri incelemek ve bütçenize uygun olan tatil paketlerimizden birini tercih etmektir.

Her bütçeye ve her tatil zevkine uygun olan tatil paketlerimizde Akyaka Travel olarak keyif alabileceğiniz aktiviteleri seçip tatilinizi unutamayacağınız anılara dönüştürmeyi amaçladık. Her müşterimizin değerli olduğu bilinciyle sizlere özel hazırlanan bu paketler içerisinde fiyat açısından birçok avantaj sağlayıp konaklamadaki memnuniyetiniz için Akyaka otelleri arasından en nezih olanları hizmetinize sunduk.

Akyaka Otel Muğla

Akyaka Travel olarak siz değerli müşterilerimiz için hazırladığımız avantajlı tatil paketlerimizi incelerken Akyaka otellerinin sizlere sunduğu uygun konaklama ve öncelikli ihtiyaçlarınızın karşılanacağı seçeneklerin yanında hobilerinize uygun aktiviteleri de incelemenizi öneririz.

Akyakadaki oteller

Akyaka Beldesi’nin eşsiz güzelliklerini görmek ve yaşamak isteyen siz değerli müşterilerimizin yapmak istediği tüm aktiviteleri bütün tatil paketlerimiz içerisinde bulundurmaya özen gösterdik. Özellikle de ailelerin büyük keyif alarak tatillerini geçirecekleri Akyaka Beldesi’nin, tüm müşterilerimizin anılarında çok özel bir yer olarak kalacağının garantisini verebiliriz.

Tatil yapmak isteyen herkesin genel olarak kafasında soru işareti olan yemek konusunda da birçok ayrıcalığa sahip olan ve firmamıza ait olan restaurantımız, sizlere doğayla iç içe mükemmel bir köy kahvaltısı yada sıcak yaz günlerinde okaliptüs ağaçlarının ferahlığı ile serinleyip sevdiklerinizle birlikte bir şeyler içip cıvıl cıvıl bir ortamda keyifli zaman geçirme olanağı sağlamaktadır. Günü dinlenerek geçirmek isteyen müşterilerimiz, restaurantımıza ait olan ve içerisinde kanatlı hayvanlarımızın bulunduğu çiftliğimizi gezerek yada hamaklarımızda sallanırken okaliptüs yapraklarının esintisini dinleyerek akşam yemeğini bekleyebilirler.

Müşterilerimizin dolu dolu zaman geçirmesi için etkileyici bir konsepte sahip olan restaurantımız akşam yemeği için de size çeşitli imkanlar sunmaktadır. Kendin pişir kendin ye konseptine de sahip olan restaurantımız ızgara olmadan yapamayacak müşterilerimize keyifli bir akşam yemeği ve mangal yapma imkanı sunmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti adına daha birçok doğal ve eşsiz lezzete sahip olan mekanımız sizlerin memnuniyeti adına oldukça titiz bir şekilde çalışmaktadır.

Akyakada Oteller

Bu seçenekler içerisinde yer alan kitesurf (rüzgar sörfü), tekne turları, Akyaka dışında çevre beldelere geziler ve aklınıza gelebilecek birçok sportif ve kültürel aktiviteler yer almaktadır. Bunun gibi daha birçok seçeneği oldukça uygun şartlarda hizmetinize sunan firmamız memnuniyetiniz adına daha birçok etkinlik ve yenilik eklemeye devam edecektir.

Firmamızın titizlikle üstünde durduğu diğer bir önemli ayrıntı ise konaklamadır. Tatil planının baştan aşağı harika geçmesini dileyen müşterilerimiz Akyaka otellerinin konaklama alanında sunacağı müthiş hizmet kalitesini yaşayarak her sene vazgeçemeyeceği yerlerden biri olacağının garantisini verebiliriz. Unutmayalım ki bir tatilde en önemli husus tüm ihtiyaçlarımızı karşılayabileceğimiz konaklama yerleridir. Bu alanda da daha önce dediğimiz gibi Akyaka otelleri sizlere seçerken pişman olmayacağınız bir hizmet anlayışına ve kalitesine sahiptir.

Akyaka Travel olarak tüm tatilseverleri bu ayrıcalığı yaşamaya davet ediyoruz…