Akyaka Apartları 2018-08-19T22:05:43+00:00

AKYAKA APARTLARI

Tatil yapma planı kuranların uğrak yeri olmaya hızla devam eden Akyaka Beldesi konaklama alanında da siz değerli müşterilerimize çeşitli seçenekler sunmaktadır. Evin rahatlığından vazgeçemeyen müşterilerimizin rahatlığını öncelik kabul eden firmamız, içerisinde mutfak ve buna benzer çeşitli daire özelliklerini barındıran 1+1 ve 2+1 genişliğinde apart odalarında konaklama imkanı vermektedir.

Kalacağınız Apart Ev

Akyaka Beldesi’ni bilen ve seven tüm herkesin hayran olduğu ve Akyaka’nın kendine has mimarisi olan Nail Çakırhan mimarisi ile dekore edilen Akyaka apartları odalara girdiğiniz anda sizlere kendinizi evinizde hissetme imkanı sunmaktadır.

İlk tercihi ev rahatlığı olan müşterilerimizin tekrar tekrar gelmek isteyeceği Akyaka apartları bunaltıcı yaz günlerini rahat geçirmenize ve geniş odalarda konaklamanıza yardımcı olacaktır. Tatilcilerin tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak dekore edilen Akyaka apartlarının birinci önceliği müşteri memnuniyetidir.

Akyaka Travel olarak müşterilerimizin en ufak bir memnuniyetsizlik içerisinde olmaması için en nezih apartlarla çalışıp sizlere kaliteli bir hizmet vermeyi amaç edindik.

Dolayısıyla sizler sunduğumuz Akyaka apartları da sizlerin memnun olacağı ve tekrar gelmek isteyeceği kaliteye sahip konaklama yerleridir.

Denize en fazla 5-10 dakika uzaklıkta yer alan apart odalarımız, çiçek kokuları ve birbirinden güzel kuş cıvıltılarının olduğu otantik sokaklarımızda yer almaktadır. Şehir gürültüsünden ve kirliliğinden uzak olan Akyaka, siz değerli müşterilerimizin mükemmel ve dinlendirici bir tatil yapması için olağanüstü bir yer.

Akyaka Apartları

Her bütçeye etkileyici bir tatil imkanı sunan beldemiz insanlarının genelinin aklında, memnuniyetle ve eşsiz doğa harikası bir yer olarak kaldığı gibi düzenli olarak geldikleri ve asla unutamadıkları bir tatil merkezi olmuştur.

Bu oluşuma en büyük katkıyı tartışmasız Akyaka apartları katkıda bulunmaktadır. Şehirlerin yorucu trafiği kirli havası ve bezdiren stresinden arınmak için kafa dinlenmek isteyen müşterilerimizin kesinlikle bakmadan geçmemesi gereken doğa tatilinin bir numaralı adresi olan Akyaka Travel, konaklama konusunda da akyaka apartları ile seçici müşterilerimize birçok seçenek sunmaktadır.

Temizlik konusunda titiz olan müşterilerimizin gönül rahatlığı ile konaklayabileceği Akyaka apartları , gerek çalışanları gerekse çalışma disiplini olarak müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunacağının garantisini verebiliriz. Müşterilerimizin tercih ederken kesinlikle pişman olmayacağı apartlarımız çeşitli aktivitelere katılabilmesi, cafe-bar ve restaurant gibi çeşitli yerlerde zaman geçirilebilmesi adına Akyaka merkezine ve barlar sokağına yürüyüş mesafesi uzaklığındadır.

Yemek konusunda ev rahatlığının dışında bir gün geçirmeyi isteyen müşterilerimiz otel müşterilerimizin sahip olduğu ayrıcalıklara sahip olabilirler. Firmamıza ait restaurantımızda farklı bir gün geçirmeyi dilerseniz eşsiz lezete sahip olan yemeklerimizin bulunduğu menülere göz atabilirsiniz.

Hiç bir şekilde müşterilerimizin isteklerine olumsuz cevap vermek istemeyen firmamız, sizleri memnun etmek adına mevcut olan hizmetler arasına çeşitli yenilikler ekleme amacındadır. Bu amaçlar arasında mevcut bir kaliteli hizmet anlayışına sahip olan Akyaka apartlarını üzerine koyarak daha da kaliteli hale getirmek vardır.

Akyaka'da Apart Fiyatları

Sizleri bir aile gibi gören Akyaka Travel, her sene tekrar Akyaka’da buluşabilmeyi ve sizlere daha da memnun kalabileceğiniz tatil paketleri sunabilmeyi amaçlar. Hepsinden önemlisi de firmamızın vermiş olduğu hizmetten ötürü sizlerin duyduğu memnuniyeti görebilmek ve değerli müşterilerimize daha iyisini verebilmek adına daha fazla çalışmaktır.

Apartlarımıza dair bilgilendirmeler iletişim ile daha da detaylı bir biçimde yapılacaktır. Tatil yapmak için nezih bir yer arayanların kesinlikle incelemesi gereken tatil fırsatlarımız tüm tatilseverleri memnun edecektir. Firmamızın hazırladığı tüm avantajlardan faydalanmanız için tatil paketlerimizi incelemenizi öneririz.

Her anından keyif alacağınız ve konaklamaktan memnun olacağınız apartlarımız siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır.